FG Daidalos e.V.

DE
0.0
OverzichtConcurrentenVlieginstructeursCursussenLedenBeoordelingenContact

Deze vliegschool is nog niet geclaimd!

Als u de eigenaar of exploitant van deze vliegschool bent, kunt u deze claimen om de vermelding te beheren, informatie bij te werken en op beoordelingen te reageren.

Contactinformatie

Coördinaten
50.2854619
8.8690989

Frequently Asked Questions

Waar is FG Daidalos e.V. gevestigd?
FG Daidalos e.V. is gevestigd in Altenstadt, Hessen, Duitsland. Het operationele vliegveld is de speciale start- en landingsplaats Niddatal-Bönstadt, ten oosten van Bönstadt en ten zuiden van de L3188. Het clubadres dat in de documenten staat vermeld is Kirchgasse 5, 63674 Altenstadt, en de locatie ligt in de regio Wetterau, nabij Hanau en Frankfurt am Main.
Welke licenties en trainingsprogramma's biedt FG Daidalos e.V. aan?
FG Daidalos e.V. is een club voor ultralight- en paraplantage, en in de statuten staat dat zij leden ondersteunt met trainings- en instructie-evenementen. Het is lid van de Duitse Ultraleichtflugverband (DULV), en het doel omvat de bevordering van UL/LL- en zweefvliegsport. Op basis van de beschikbare informatie wordt op de website geen specifieke lijst met licenties gepubliceerd, dus geïnteresseerden moeten rechtstreeks contact opnemen met de club voor de actuele trainingsmogelijkheden.
Hoeveel kost vliegopleiding bij FG Daidalos e.V.?
Publieke prijzen voor vliegopleiding staan niet op de website vermeld. De enige gepubliceerde tarieven die zijn gevonden, hebben betrekking op het lidmaatschap: actief lidmaatschap heeft een eenmalig inschrijfgeld van 300 EUR en een jaarlijkse contributie van 120 EUR, terwijl passief lidmaatschap 60 EUR per jaar kost. Voor eventuele opleidingskosten kunt u het beste rechtstreeks contact opnemen met FG Daidalos e.V., omdat club- en instructiekosten kunnen variëren.
Is FG Daidalos e.V. een zweefvliegclub?
Ja. FG Daidalos e.V. is een club, geen commerciële vliegschool. Op de website wordt het beschreven als een groep liefhebbers van motorsail en gemotoriseerde paragliders, en het beheert een speciaal vliegveld voor leden en bezoekende piloten.
In welke talen is training beschikbaar bij FG Daidalos e.V.?
De enige taal die in de verstrekte gegevens wordt aangegeven, is Duits. De website en documenten zijn in het Duits, dus dat is de veiligste taal om te verwachten voor communicatie en clubinformatie. Als je instructie in een andere taal nodig hebt, moet je rechtstreeks bij de club informeren.

Weather

Loading weather…
Kompas
NSWE
0 °
LegendaInternationale luchthavenVerharde baanGrasbaanHelihavenAnder vliegveld

Dichtstbijzijnde concurrenten

Flight Instructors

No Instructors Found

No flight instructors have linked their profile to this school yet. Check back later or browse our instructor directory.