Holbæk Flyveklub

DKNy Hagestedvej 40, DK-DK-4532 Gislinge
0.0
OverzichtConcurrentenVlieginstructeursCursussenLedenBeoordelingenContact

Deze vliegschool is nog niet geclaimd!

Als u de eigenaar of exploitant van deze vliegschool bent, kunt u deze claimen om de vermelding te beheren, informatie bij te werken en op beoordelingen te reageren.

Contactinformatie

Stad en postcode
Gislinge DK-4532
Coördinaten
55.7338985
11.6037355

Opleidingen

  • LAPL
  • PPL
  • UL

Vliegtuigen

  • KZ-II
  • KZ-III
  • KZ-VII
  • Piper Cub L4
  • Cessna 140
  • Cessna C172 Skyhawk
  • Rans S-6 Coyote
  • OY-DYZ

Vliegtuigtypes

  • motorvliegtuig
  • ultralight vliegtuig
  • vintage vliegtuigen

Korte beschrijving Holbæk Flyveklub

Holbæk Flyveklub opereert vanaf Holbæk Flyveplads (EKHK) bij Gislinge op Seeland. De club biedt een grasbaan, zelfbediening voor AVGAS en UL91, hangars, clubhuisfaciliteiten en regelmatige sociale vliegactiviteiten.
Het is een door leden gerunde luchtvaartclub met vintage vliegtuigen, ultralights en GA-vliegtuigen, en verwelkomt bezoekende piloten volgens de gepubliceerde aankomstregels.

Frequently Asked Questions

Waar is Holbæk Flyveklub gevestigd?
Holbæk Flyveklub is gevestigd in Holbæk, Denemarken. De beschikbare gegevens vermelden geen straatadres of thuisluchthaven, dus neem rechtstreeks contact op met de club voor de exacte operationele locatie en de details van het vliegveld.
Welke licenties en trainingsprogramma's biedt Holbæk Flyveklub aan?
De beschikbare informatie vermeldt geen specifieke licenties of formele trainingsprogramma's voor Holbæk Flyveklub. Het is aangemerkt als een vliegclub in plaats van een vliegschool, en in de verstrekte gegevens wordt geen aparte training in radiocommunicatie genoemd. Voor actuele activiteiten, lessen of vliegmogelijkheden voor leden kunt u het beste rechtstreeks contact opnemen met de club.
Hoeveel kost vliegtraining bij Holbæk Flyveklub?
Er was geen prijsinformatie beschikbaar in de verstrekte gegevens of op de website van de club. Omdat Holbæk Flyveklub als een club wordt vermeld, kunnen de kosten afhangen van het lidmaatschap, het gebruik van het vliegtuig en eventuele afspraken met instructeurs. Neem rechtstreeks contact op met de club voor de actuele tarieven en contributies.
Is Holbæk Flyveklub een vliegclub?
Ja. Holbæk Flyveklub is gemarkeerd als een club, dus lidmaatschap is waarschijnlijk centraal voor deelname. Als je daar wilt vliegen of aan activiteiten wilt deelnemen, vraag de club dan naar de lidmaatschapsvoorwaarden en eventuele eisen voor piloten.
In welke talen is training beschikbaar bij Holbæk Flyveklub?
De enige taal die in de verstrekte gegevens wordt genoemd, is Deens. Als u instructie of clubcommunicatie in een andere taal nodig heeft, moet u rechtstreeks bij Holbæk Flyveklub navragen of dat mogelijk is.

Weather

Loading weather…
Kompas
NSWE
0 °
LegendaInternationale luchthavenVerharde baanGrasbaanHelihavenAnder vliegveld

Dichtstbijzijnde concurrenten

Flight Instructors

No Instructors Found

No flight instructors have linked their profile to this school yet. Check back later or browse our instructor directory.