Mitchinson Flight Centre

CAHangar 8, 2620 Thayer Avenue, CA-S7L 6S1 Saskatoon
~15/mnd
0.0
OverzichtConcurrentenVlieginstructeursCursussenLedenVacaturesBeoordelingenContact

Deze vliegschool is nog niet geclaimd!

Als u de eigenaar of exploitant van deze vliegschool bent, kunt u deze claimen om de vermelding te beheren, informatie bij te werken en op beoordelingen te reageren.

Contactinformatie

Stad en postcode
Saskatoon S7L 6S1
Coördinaten
52.1682567
-106.6795495

Opleidingen

  • Private Pilot License (PPL)
  • Commercial Pilot License (CPL)
  • Integrated Airline Transport Pilot License (IATPL)
  • Night Rating
  • Multi-Engine Rating
  • Multi-Engine Instrument Rating (MIFR)
  • Single-Engine Instrument Rating (SE IFR)
  • Flight Instructor Rating
  • Recreational Pilot Permit (RPP)
  • VFR Over the Top (VFR OTT)
  • Instrument Proficiency Check (IPC)
  • Check out on Type (COT)
  • Ground School

Vliegtuigen

  • Cessna 152
  • Cessna 172
  • Cessna 172RG
  • Cessna 182
  • Cessna 310
  • Redbird FMX

Vliegtuigtypes

  • eenzmotorig
  • tweemotorig
  • vluchtsimulator

Korte beschrijving Mitchinson Flight Centre

Mitchinson Flight Centre is een vliegschool in Saskatchewan, gevestigd op Saskatoon John G. Diefenbaker Airport. De school biedt geïntegreerde pilotenopleidingen aan, waaronder PPL, CPL, IATPL, nachtbewijs, meermotorig bewijs en instrumentbevoegdheid.

Daarnaast biedt de school kennismakingsvluchten, charterdiensten, examens van Transport Canada, onderhoud en trainingsbronnen rond drones. De vloot bestaat uit Cessna 152, Cessna 172, Cessna 172RG, Cessna 182, Cessna 310 en een Redbird FMX-simulator.

Veelgestelde vragen

Waar is Mitchinson Flight Centre gevestigd?
Mitchinson Flight Centre is gevestigd aan Hangar 8, 2620 Thayer Avenue, Saskatoon, Saskatchewan, S7L 6S1, Canada. Het is gevestigd op Saskatoon John G. Diefenbaker Airport en bedient het gebied Saskatoon en de omliggende gemeenschappen in centraal Saskatchewan.
Welke licenties en trainingsprogramma's biedt Mitchinson Flight Centre aan?
Mitchinson Flight Centre biedt trainingen voor Private Pilot License (PPL), Commercial Pilot License (CPL) en Integrated Airline Transport Pilot License (IATPL). Het biedt ook Night Rating, Multi-Engine Rating, Multi-Engine Instrument Rating (MIFR), Single-Engine Instrument Rating (SE IFR), Flight Instructor Rating, Recreational Pilot Permit (RPP), VFR Over the Top (VFR OTT), Instrument Proficiency Check (IPC), Check out on Type (COT) en Ground School. Daarnaast biedt de school discovery flights, examens van Transport Canada en trainingsbronnen over drones aan.
Hoeveel kost vliegopleiding bij Mitchinson Flight Centre?
Mitchinson Flight Centre vermeldt geen prijzen in de verstrekte informatie. Voor actuele tarieven kunt u rechtstreeks contact opnemen met de school via 306-244-6714 of info@flymitchinson.com. In Canada kunnen de kosten van vliegopleiding sterk variëren, afhankelijk van de licentie of rating, het type vliegtuig en de totale vereiste vliegtijd.
Welke vliegtuigen gebruikt Mitchinson Flight Centre voor de training?
De voor Mitchinson Flight Centre vermelde vloot omvat Cessna 152, Cessna 172, Cessna 172RG, Cessna 182, Cessna 310 en een Redbird FMX-simulator. Dit geeft studenten toegang tot zowel eenmotorige als tweemotorige vliegtuigen, plus training op basis van simulatoren.
In welke talen is training beschikbaar bij Mitchinson Flight Centre?
De voor Mitchinson Flight Centre verstrekte trainingsinformatie is beschikbaar in het Engels. Er werden in de beschikbare gegevens geen andere trainingstalen vermeld.
Kompas
NSWE
0 °
LegendaInternationale luchthavenVerharde baanGrasbaanHelihavenAnder vliegveld

Dichtstbijzijnde concurrenten

Vlieginstructeurs

Geen instructeurs gevonden

Nog geen vlieginstructeurs hebben hun profiel aan deze school gekoppeld. Kom later terug of blader door onze instructeursgids.

Openstaande vacatures

Vacatures geplaatst door deze vliegschool.

Op dit moment geen openstaande vacatures