Oldtimer-Flugplatz Bienenfarm

DE
0.0
OverzichtConcurrentenVlieginstructeursCursussenLedenBeoordelingenContact

Deze vliegschool is nog niet geclaimd!

Als u de eigenaar of exploitant van deze vliegschool bent, kunt u deze claimen om de vermelding te beheren, informatie bij te werken en op beoordelingen te reageren.

Contactinformatie

Coördinaten
52.659133
12.7469859

Frequently Asked Questions

Waar ligt Oldtimer-Flugplatz Bienenfarm?
Oldtimer-Flugplatz Bienenfarm ligt in Brandenburg, Duitsland, ongeveer 30 km ten westen van Berlijn bij Nauen, in de regio Havelland. Het vliegveld ligt dicht bij Paulinenaue en het Ortsteil Bienenfarm, met ICAO-code EDOI. Op de website wordt het ook beschreven als gelegen aan de weg tussen Berge en Paulinenaue. ([flugplatz-bienenfarm.de](https://www.flugplatz-bienenfarm.de/?utm_source=openai))
Welke licenties en trainingsprogramma's biedt Oldtimer-Flugplatz Bienenfarm aan?
Het vliegveld beschrijft zichzelf als een plek voor pilotenopleiding en noemt activiteiten zoals vlieginstructie, zweefvliegtraining en zonsondergangsvluchten. Het organiseert ook luchtvaartevenementen en vliegervaringen, maar de verstrekte gegevens noemen geen formele licenties of een specifiek programma van een vliegschool. Voor exacte informatie over het trainingsaanbod kunt u het beste rechtstreeks contact opnemen met het vliegveld. ([flugplatz-bienenfarm.de](https://www.flugplatz-bienenfarm.de/?utm_source=openai))
Hoeveel kost vliegopleiding bij Oldtimer-Flugplatz Bienenfarm?
Er is geen openbare prijslijst voor vliegopleiding gevonden voor Oldtimer-Flugplatz Bienenfarm. De site publiceert wel enkele pilootgerelateerde kosten, zoals hangarservice voor 10 EUR per gebruiksdag en maandelijkse parkeertarieven van 75 EUR tot 360 EUR, afhankelijk van de grootte van het vliegtuig, maar dit zijn geen opleidingskosten. Voor actuele opleidingsprijzen moet je rechtstreeks contact opnemen met het vliegveld. ([flugplatz-bienenfarm.de](https://www.flugplatz-bienenfarm.de/piloten/hangarplaetze/?utm_source=openai))
Welke vliegtuigen gebruikt Oldtimer-Flugplatz Bienenfarm voor training en vliegen?
Het vliegveld richt zich op historische luchtvaart en noemt vluchten met oude dubbeldekkers, een Cessna uit de jaren 50 en moderne ultralichte vliegtuigen voor rondvluchten. Er staat ook dat veel vliegtuigen er permanent gestationeerd zijn, waaronder vintage types, maar op de bekeken pagina's wordt geen volledige lijst van de trainingsvloot gepubliceerd. ([flugplatz-bienenfarm.de](https://www.flugplatz-bienenfarm.de/?utm_source=openai))
Welke talen zijn beschikbaar bij Oldtimer-Flugplatz Bienenfarm?
Op basis van de verstrekte gegevens is Duits de enige bevestigde taal voor Oldtimer-Flugplatz Bienenfarm. De bekeken website-inhoud is ook voornamelijk in het Duits, dus Duits mag voor de meeste communicatie worden verwacht. ([flugplatz-bienenfarm.de](https://www.flugplatz-bienenfarm.de/?utm_source=openai))

Weather

Loading weather…
Kompas
NSWE
0 °
LegendaInternationale luchthavenVerharde baanGrasbaanHelihavenAnder vliegveld

Dichtstbijzijnde concurrenten

Flight Instructors

No Instructors Found

No flight instructors have linked their profile to this school yet. Check back later or browse our instructor directory.