Flugplatz Kapfenberg

AT
0.0
PrzeglądKonkurenciInstruktorzy lotuKursyCzłonkowieOpinieKontakt

Ta szkoła lotnicza nie została jeszcze przypisana!

Jeśli jest Pan/Pani właścicielem lub operatorem tej szkoły lotniczej, może Pan/Pani ją przejąć, aby zarządzać wpisem, aktualizować informacje i odpowiadać na recenzje.

Dane kontaktowe

Współrzędne
47.4578802
15.3317557

Frequently Asked Questions

Gdzie znajduje się Flugplatz Kapfenberg?
Flugplatz Kapfenberg znajduje się przy Pötschachgasse 18, 8605 Kapfenberg, Austria. Lotnisko leży około 26 NM na północ od lotniska Graz (LOXG) i znajduje się w regionie Mur-Mürz, w pobliżu Leoben, Kindberg i Krieglach. Kod ICAO lotniska to LOGK.
Jakie licencje i programy szkoleniowe oferuje Flugplatz Kapfenberg?
Flugplatz Kapfenberg oferuje szkolenie na prywatnego pilota za pośrednictwem swojej KSV Motor-Zivilluftfahrerschule. Na stronie szkoły opisano teorię PPL oraz praktyczne szkolenie lotnicze, w tym zajęcia w klasie, samodzielną naukę, ćwiczenia nawigacyjne, podejścia do lotniska, loty solo i loty nawigacyjne. Wspomniano również, że szkolenie z łączności radiowej jest częścią programu teoretycznego PPL.
Ile kosztuje szkolenie lotnicze w Flugplatz Kapfenberg?
Szkoła podaje, że chce utrzymywać koszty szkolenia na niskim poziomie, ale na przejrzanych stronach nie publikuje aktualnych cen. Dokładne opłaty można uzyskać, kontaktując się bezpośrednio ze szkołą. W Austrii szkolenie PPL często bardzo się różni w zależności od typu samolotu, liczby godzin lotu i opłat egzaminatora, więc bezpośrednia wycena ze szkoły jest najbezpieczniejszą opcją.
Jakiego samolotu używa Flugplatz Kapfenberg do szkolenia?
Strona szkoły podaje, że praktyczne szkolenie PPL odbywa się na samolocie Katana DA 20. To właśnie ten samolot jest wymieniony jako używany do lekcji lotniczych na stronie szkoły.
Czy Flugplatz Kapfenberg to klub lotniczy?
Tak. Lotnisko jest prowadzone jako część KSV Motor-Flugsportverein oraz powiązanej organizacji szkolącej pilotów samolotów z napędem. Strona internetowa opisuje je także jako organizację non-profit, zorientowaną na społeczność, a nie komercyjną szkołę.
W jakich językach dostępne jest szkolenie w Flugplatz Kapfenberg?
Informacje o szkoleniu są dostępne na stronie szkoły w języku niemieckim i angielskim. Podane dane również wymieniają niemiecki i angielski jako dostępne języki.

Weather

Loading weather…
Kompas
NSWE
0 °
LegendaPort międzynarodowyPas utwardzonyPas trawiastyLądowisko śmigłowcówInne lotnisko

Najbliżsi konkurenci

Flight Instructors

No Instructors Found

No flight instructors have linked their profile to this school yet. Check back later or browse our instructor directory.