Priory Farm Aviators

GBPriory Farm airstrip, GB- Diss
0.0
ОглядКонкурентиЛьотні інструкториКурсиУчасникиВідгукиКонтакт

Цю льотну школу ще ніхто не заявив!

Якщо ви є власником або оператором цієї льотної школи, ви можете заявити її, щоб керувати оголошенням, оновлювати інформацію та відповідати на відгуки.

Контактна інформація

Місто та поштовий індекс
Diss
Координати
52.4492811
1.1298679
Електронна пошта DSBREFLEX@gmail.com
Телефон 07496 983160

Тренування

  • PPL
  • UL
  • SPL
  • нічний допуск
  • IFR

Літаки

  • Chilton DW1
  • Trail
  • Sky Ranger
  • Zenair CH 701
  • Nynja
  • Midget Mustang

Типи літаків

  • трав'яна смуга
  • повітряні кулі

Короткий опис Priory Farm Aviators

Priory Farm Aviators (PFA) - це неприбуткова авіаційна асоціація, що базується на злітній смузі Priory Farm на північ від Diss, South Norfolk. Вона підтримує пілотів і авіаційних ентузіастів, надаючи клубні приміщення, засоби для планування польотів, доступ до метеостанції та вебкамери, а також радіозв'язок аеродрому на 118.930 і регулярні спільні польотні заходи.

PFA відкрита як для тих, хто літає, так і для тих, хто не літає, і підходить для курсантів-пілотів та авіаційних гостей, які шукають місцеву льотну спільноту, fly-in і події з розділеними місцями.

Frequently Asked Questions

Де розташований Priory Farm Aviators?
Priory Farm Aviators базується на злітно-посадковому майданчику Priory Farm, трохи на північ від Diss у South Norfolk, UK. Це асоціація для пілотів і авіаційних ентузіастів, які регулярно користуються смугою або відвідують її.
Який вид навчання пропонує Priory Farm Aviators?
Priory Farm Aviators - це радше клуб або асоціація, ніж окрема льотна школа, тому на вебсайті не вказано жодної формальної програми навчання. Однак членство відкрите для учнів-пілотів і для людей, які розглядають можливість почати літати, а клуб підтримує навчання через поради, візити та спільний авіаційний досвід.
Скільки коштує приєднатися до Priory Farm Aviators?
На сайті сказано, що клуб тримає витрати на мінімумі, а річний внесок дорівнює «лише 20 літрам авіаційного бензину». Щоб дізнатися точний актуальний членський внесок, зверніться безпосередньо до клубу.
Які зручності надає Priory Farm Aviators для членів?
Члени мають доступ до клубного будинку з місцями для сидіння, кухні, засобів для планування польотів, онлайн-комп'ютерів, метеостанції та вебкамери з доступом через Інтернет, санітарного блоку та аеродромного радіозв'язку на 118.930 з позивним «Priory Radio».
Чи має Priory Farm Aviators парк літаків?
На вебсайті не вказано жодного парку літаків. Priory Farm Aviators, схоже, працює як неприбутковий авіаційний клуб і спільнота, підтримуючи пілотів-гість та учасників, а не рекламуючи власні літаки.
Які види заходів проводить Priory Farm Aviators?
Priory Farm Aviators проводить три fly-ins щороку, а також день "share a seat" для членів. Вони також організовують соціальні заходи, такі як літні вечори з барбекю, зимові зустрічі в пабах, а також спонтанні fly-outs і візити.

Weather

Loading weather…
Компас
NSWE
0 °
ЛегендаМіжнародний аеропортПокрита смугаТрав’яна смугаВертодромІнший аеродром

Найближчі конкуренти

Інструктори з Польотів

Інструкторів не знайдено

Жоден інструктор з польотів ще не прив'язав свій профіль до цієї школи. Поверніться пізніше або перегляньте наш каталог інструкторів.